Kategorie
Obuwie

Z czym nosi się botki?

Botki to taki element, który powinien znaleźć się w szafie każdej kobiety. Dlaczego? Chociażby z tego względu, że są to buty, które można nosić o każdej porze roku. Wiosną i latem warto wybierać takie botki, nieco lżejsze w swojej wadze, aby nogi nie mogły się przepocić. Zimą przydadzą się botki, które posiadają dodatkowe ocieplenie. W końcu w Polsce już nie raz, z zaskoczenia pojawiła się sroga zima.

Nisko czy wysoko

Botki sznurowane można znaleźć w różnych wzorach i kolorach. Na niskim i na wysokim obcasie. Która opcja będzie najlepsza? Wszystko zależne jest od indywidualnych preferencji. Niskie botki będą dobrą propozycją dla kobiet wyższych, które nie muszą dodawać sobie paru cm do wzrostu. Wysokie botki dedykowane są dla niskich kobiet, które chcą wyglądać na nieco wyższe. Chociaż – zawsze należy patrzeć na własne potrzeby, aby mieć pewność, że na nogach ma się wygodne buty, których noszenie sprawia przyjemność.

Stylizacje na różne okazje

Botki sznurowane to na tyle uniwersalne obuwie, że można dopasować je do różnych stylizacji. Zarówno, jeżeli chodzi o klasyczne spódnice, czy też spodnie, np. jeansy. To taki standard, który każda kobieta ma w swojej szafie. Można założyć je na zakupy do marketu, jak również na wesołe spotkanie z przyjaciółkami. To również doskonałe obuwie do tego, aby wykonywać codzienne czynności. Płaskie botki sznurowane można również mieć na sobie w pracy. Świetnie będą prezentować się z eleganckim garniturem, jeżeli taki kobieta musi mieć na sobie.