Kategorie
Dodatki Torby i plecaki

Torebka damska na co dzień i na wielkie wyjście – jak wybrać?

Kobiety kochają modne torebki, a projektanci zdają sobie z tego sprawę. Dlatego w każdym sezonie pojawia się kilka nowych pomysłów, które szturmem wkraczają na nasze ulice. Tej jesieni będzie tak samo. Jakie nowe torebki zobaczymy na ulicach miast?

Torba na zakupy

Projektanci dostrzegli, że kobiety nawet idąc na zakupy chcą mieć torbę, która jest ciekawa i niebanalna. Ogromna popularność shopperek jest tego idealnym potwierdzeniem.

W tym sezonie będziemy nosiły naprawdę ogromne torebki damskie. To już nie jest tylko torba na zakupy. Wyjeżdżając na weekend również można się do niej zapakować. Jak będzie wyglądała torebka damska shopperka?

Torebka damska może być z materiału, ze skóry. Jednokolorowa, kwiecista czy denim. Wybór jest ogromy. Warunek jest tylko jeden. To już nie jest torba XL to jest torba XXXL.

Pikowanie

Torebki damskie pikowane to również gorący trend. Pikowana może być tylko klapka lub cała torebka.

Modne torebki pikowane mogą być na eleganckie wyjścia. Do teatru lub restauracji zabierzemy elegancką kopertówkę na łańcuszku. Do sklepu pikowaną torbę na ramię lub do ręki z materiału.

Biżuteria  – także na torebce

Torebka damska jest tak samo ważnym dodatkiem jak biżuteria. W tym sezonie również wygląda  jak biżuteria.

Łańcuszki, kryształki, detale biżuteryjne, ozdobne charmsy – to wszystko znajdziemy na torebce, która zastąpi biżuterię. Jest wyjątkowo elegancka i zdobna. Stylizacja z taka torebka w roli głównej nie potrzebuje dodatkowej biżuterii. Torebka jest najważniejszym elementem dekoracyjnym zestawu, który nadaje charakteru całej stylizacji.