Kategorie
Odzież

Streetwear – tam gdzie ulica spotyka się z modą

Jak bardzo moda ma wpływ na nasze życie wie każdy dla kogo ten temat wydaje się być choć trochę interesujący. Żyjemy w czasach ogromnego rozrostu miast, gdzie króluje stres i czas płynie bardzo szybko. Nic więc dziwnego, że podświadomie szukamy ujścia w tak prostych rzeczach jak ubrania. Styl uliczny to modna opcja dla kochających wygodę i jednocześnie niekonwencjonalność w kwestiach ubioru.

Filozofia streetwear

Streetwear sklep Braggashop: https://www.braggashop.pl/ – to idealne miejsce gdzie ciuchowe potrzeby ulicy spotykają się z tematem mody. To w tym miejscu te dwa charakterystyczne pojęcia łączą się w jedno, by razem stworzyć ubrania o unikalnym designie, dla którego główna idea to wygoda i luz. To wyjaśnia dlaczego ubrania z kategorii streetwear to w przeważającej mierze luźne kroje niekrępujące swobody ruchów. T-shirty, bluzy, spodnie bojówki, dresy, trampki to tylko część bogatego asortymentu.

„Luz” to nie to samo co „luzacki”

W streetwear sklep zaopatruje się każdy komu przyświeca idea komfortu, w każdym możliwym aspekcie życia. Nawet jeśli obowiązki zawodowe narzucają komuś na co dzień bardziej formalny dresscode, to już po pracy większość ludzi woli wskoczyć w wygodne i jednocześnie solidnie wykonane ciuchy. Jeśli do tego doliczyć, że ubrania streetwear tworzą najczęściej młode marki, o ciekawym czy wręcz nowatorskim podejściu do mody, okazuje się, że streetwear sklep to jedyna odpowiedź na chęć bycia modnym, bez rezygnowania z wygody.