Kategorie
Odzież

Praktyczne dresy męskie w komplecie

Dresy zazwyczaj sprzedawane są w dwóch elementach, składających się z bluzy i spodni. Dostępne są w wielu różnych stylach. W latach siedemdziesiątych dresy stały się popularne nie tylko jako odzież sportowa, ale także jako forma ubioru codziennego. Były noszone podczas wielu zajęć sportowych, a także noszone na ulicy. Obecnie ich popularność jest również bardzo duża – modne dresy z Dstreet to must-have sezonu.

Bluzy dresowe

Męskie bluzy dresowe dostępne są w wielu kolorach i wzorach. Są one prawie zawsze długie i mają z przodu zapięcie na zamek błyskawiczny, co ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie. Początkowo dresy męskie nie posiadały żadnego kaptura, ale z czasem niektóre style ewoluowały. Obecnie bardzo często modne dresy posiadają kaptury, które mogą przydać się podczas ćwiczeń przy deszczowej pogodzie. Modne dresy często są produkowane z wodoodpornych materiałów syntetycznych, dzięki czemu doskonale nadają się do ćwiczeń podczas deszczu. Istnieje jednak bardzo wiele odmian dresów męskich wykonanych z bawełny, które mają nieco inne zastosowanie.

Spodnie dresowe

Dresy męskie zawsze zawierają  odpowiednio dopasowane spodnie. Zazwyczaj są one wykonane z tego samego materiału co bluza i mogą mieć dodatki w postaci kieszonek. Zazwyczaj posiadają elastyczne paski, które ułatwiają dopasowanie do talii, a jednocześnie są bardzo wygodne do noszenia. Ulepszenia w wytwarzaniu dresów uczyniły również męskie dresy bardziej aerodynamicznymi, co ma duże znaczenie zwłaszcza dla biegaczy. Spodnie dresowego mogą posiadać również wygodne ściągacze przy kostkach.