Kategorie
Odzież damska

Niech Twoja garderoba rozkwitnie na wiosnę!

Wiosna to szczególny czas, w którym przyroda budzi się do życia. Z ziemi powoli, ale konsekwentnie wyłaniają się pierwsze kwiaty, cieszące oko zarówno młode jak i starsze pokolenie. Są piękne, kolorowe i mają ciekawe kształty. Nic więc dziwnego, że ludzie chcą się nimi otaczać, nie tylko w swoich ogrodach, ale również w domach. Rośliny ozdobne świetnie sprawdzają się także jako wzory na różnych ubraniach, dodatkach czy akcesoriach.

Wiosenna przemiana

Gdy wiosna zbliża się wielkimi krokami dobrze jest przyjrzeć się swojej garderobie i sprawdzić czy nie panuje w niej wciąż zima – chłodne kolory/ grube, ciepłe materiały itp. W nowo rozpoczynającym się sezonie warto zaopatrzyć się w rzeczy o soczystych kolorach, lekkie, wygodne i praktyczne. Dobrym pomysłem będzie postawienie na sukienki w kwiaty o różnych fasonach. To świetny wybór, bo są to ubrania bardzo kobiece, korzystne dla każdej sylwetki (odpowiednio dobrane) oraz funkcjonalne (pasują zarówno do biura, na co dzień jak i na większe wyjścia). Wzorzyste stroje wymagają stonowanej oprawy, więc inne elementy stylizacji czy dodatki powinny w takim przypadku być gładkie i pasować kolorystycznie do motywu kwiatowego (lepiej nie wprowadzać kolejnych barw). 

Piękna każdego dnia

Kobiecość to stan umysłu, ale warto podkreślać ją również swoim wyglądem zewnętrznym, zwłaszcza gdy temperatura wzrasta, słońce rozgrzewa i zachęca do rezygnacji z okryć wierzchnich. W takich chwilach paniom nie pozostaje nic innego jak włożyć piękne sukienki w kwiaty, przywołać na twarze radosne uśmiechy i ruszać na podbój świata, nawet jeśli oznacza to jedynie udanie się na codzienne zakupy.