Kategorie
Dodatki

Nerki na co dzień i od święta

Damska torebka to absolutnie podstawowy element, bez którego trudno obejść się na co dzień. Inaczej prezentują się formalne torebki do pracy a inaczej te przeznaczone do rekreacji na świeżym powietrzu. Zapewne niejedna pani zastanawiała się czasem, czy istnieje torebka idealna, którą można nosić na każdą okazję. Otóż, okazuje się, że w sprzedaży dostępne są produkty uniwersalne, z którymi można pokazać się zawsze i wszędzie. Są to saszetki nerki damskie od nobobags, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.

Nerka na oficjalne spotkania

Eleganckie nerki wykonywane ze skóry lub materiałów skóropodobnych nadają się do biura i spotkań z kontrahentami. W niektórych profesjach ich specyficzna budowa wręcz ułatwia aktywność zawodową. Saszetki przypięte w pasie kelnerek lub sprzedawczyń pozwalają na mobilny sposób przenoszenia drobnych pieniędzy, więc nie trzeba biec za każdym razem do kasy, aby klientowi wydać resztę. Nerki przydają się też przedstawicielkom takich profesji, które wykonywane są w terenie.

Nerka w typie sportowym

Dla pań, które na co dzień uprawiają aktywność fizyczną saszetki nerki damskie również są optymalnym rozwiązaniem. Są małe i poręczne, więc nie krępują ruchów. Na rynku jest dostępnych wiele typów nerek materiałowych utrzymanych w duchu sportowym, więc pasują do dresu czy sportowych legginsów. Nerka nie utrudnia wykonywania ćwiczeń ani nie przeszkadza podczas biegania. Mieści się w niej tylko kilka podstawowych rzeczy jak pieniądze na napój, chusteczki higieniczne czy odświeżające gumy do żucia.

Saszetki damskie do każdej stylizacji

Torebki damskie w kształcie nerki pasują do każdego ubioru. Sprawdzają się w przypadku casualowych strojów oraz bardziej oficjalnych form stylizacyjnych. Dlatego też można je wziąć ze sobą na rodzinne przyjęcie, randkę czy wycieczkę w plener. Mnogość wzorów i kolorów saszetek sprawia, że wybór jest naprawdę spory, więc panie mogą poszukać czegoś odpowiadającego ich gustom.