Kategorie
odzież męska

Doskonałe ubrania od marki Prosto

W Polsce szyje się naprawdę doskonale jakościowo ubrania. Dobrym przykładem mogą być rzeczy od kultowej już marki Prosto, która ma w swojej ofercie między innymi bardzo fajne bluzy wykonane z bawełny oraz koszulki z ciekawymi nadrukami. Rzeczy dedykowane dla ludzi młodych skupiających się wokół kultury hip hopu. Warto jednak odczarować trochę bluzy prosto i zwrócić uwagę na to, że świetnie wyglądają one również w bardziej eleganckich zestawach na przykład z marynarką w stylu smart casual.

Pomysł na bluzę od prosto


Dobra jakościowo bawełniana bluza sprawdzi się w szafie każdego. Bluza Prosto to nie tylko rzecz wykonana z naprawdę dobrej jakościowo bawełny, ale też ubranie o naprawdę bardzo ciekawym designie. To właśnie dzięki temu tak wiele osób sięga po bluzy Prosto z prawdziwą przyjemnością. Z reguły noszą je mężczyźni, ale coraz chętniej sięgają po nie również młode kobiety. To najlepsza kwintesencja stylu Street Style z Polski. Warto wspomnieć o tym, że bluza Prosto często bywa widziana też na ulicach takich metropolii, jak Nowy Jork czy Londyn.

Stylizacja z bluzami Prosto


Aby nadać bluzom Prosto trochę bardziej codzienny i elegancki charakter, można połączyć je na przykład z marynarką i spodniami z materiału o kroju chino. W ten sposób można stworzyć naprawdę bardzo szykowny i ciekawy zestaw na co dzień. Oczywiście bluzy Prosto można nosić klasycznie w połączeniu z innymi ubraniami dedykowanymi dla osób słuchających hip-hopu.