Stringi- elementem pożycia partnerskiego

Mężczyźni uwielbiają kobiety zdecydowane i umiejące podkreślić swoje atuty. Dlatego też stringi podczas intymnych spotkań nie są dla nich niczym zdrożnym. W końcu to atrybut kobiet, który rozpala męskie zmysły.

Co oprócz stringów buduje odpowiedni nastrój?

Na pewno kolacja przy świecach przygotowana przez wybrankę serca. Płatki róż rozsypane po drodze do sypialni również wzniecają erotyzm i chęć na zbliżenie. Przydaje się również nastrojowa muzyka i wyszukane przystawki takie jak szampan i truskawki. Oprócz seksownej bielizny kobieta powinna ładnie pachnieć, bo to wzmacnia podniecenie u facetów. Stringi są tak naprawdę elementem gry wstępnej, który ma zachęcić partnera do dalszej inicjacji.

Skuteczność stringów a dalszy rozwój wypadków

Tutaj zdania są podzielone. Czasem ma się wrażenie, że kobieta zakłada stringi nie po to, by czuć się w nich dobrze, ale po to, by stać się obiektem adoracji ze strony partnera. Niemniej same stringi i inne romantyczne gadżety nie załatwiają sprawy. Jak to mówi znane przysłowie, cała sztuka w miłości polega na tym, żeby dwoje chciało naraz. Czasem jest to zwyczajnie nierealne i całe miłosne przedsięwzięcie kończy się fiaskiem.

Stringi jako prezent gwiazdkowy

To dość ryzykowne posunięcie ze strony partnera. No, bo co będzie, jeśli nie spodobają się one partnerce. Albo, jeśli co gorsza, uzna, że są niesmacznym żartem. Dlatego przed ich zakupem najlepiej skonsultować to z partnerką lub dyskretnie upewnić się, czy taki prezent będzie jej pasował. Jeśli sama to zasugeruje, oznacza to, że takie nietuzinkowe podarunki jej nie peszą.

Jak kobiety dbają o stringi?

Po pierwsze piorą je w niskich temperaturach, by się nie zniszczyły. Po drugie dodają w trakcie ich prania płynu do płukania, by nie straciły kolorów. Po trzecie nie eksponują je zbyt długo na słońcu i unikają mieszania ich z innymi rzeczami. W końcu stringi to naprawdę coś odświętnego i wyjątkowego, a przede wszystkim drogiego, więc trzeba należycie o nie zadbać.

Felicia