Spodnie damskie z wysokim czy niskim stanem?

Modne spodnie damskie z wysokim stanem uwielbiane są przez kobiety w niemal każdym wieku. W dzisiejszych czasach można bez trudu znaleźć modele, które wykonane są z elastycznego materiału. Nie trzeba więc obawiać się, że podczas siedzenia będziemy odczuwać dyskomfort. Spodnie damskie z regularnym stanem również cieszą się dużym zainteresowaniem. Dobrze dopasowane mogą wyglądać świetnie. Poniżej przedstawiono zalety i wady obu rozwiązań.

Spodnie z wysokim stanem

Poszukując modnych spodni damskich z pewnością trafimy na modele z wysokim stanem. Najlepiej prezentują się one na krągłych pośladkach, gdyż mogą je optycznie spłaszczać. Plusem jest to, że takie spodnie sprawią, że będą wydawać się one maksymalnie uniesione. Nie będzie to jednak dobra opcja dla kobiet, które posiadają biodra szersze od pośladków. Każdy mankament sylwetki będzie wyjątkowo widoczny. Oczywiście można to zatuszować – wystarczy założyć bluzkę, która zakrywa problematyczny obszar ciała. Spodnie z wysokim stanem można zakładać do crop topów. Takie zestawienie to prawdziwy hit, jednak jest to trend dedykowany głównie szczupłym i wysportowanym kobietom.

Spodnie z regularnym stanem

Spodnie damskie z standardowym stanem to klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody. Ich plusem jest to, że nie uciskają one brzucha, a więc są znacznie wygodniejsze podczas siedzenia. Mogą one podkreślać pośladki, a nawet je uwypuklać. Mowa tutaj w szczególności o modelach kształtujących sylwetkę. Regularny stan znajduje się powyżej linii bioder. Należy unikać niższych modeli, gdyż nie będą one komfortowe w użytkowaniu. Kojarzą się one z okropnym trendem, który panował kilkanaście lat temu.

Felicia