Spódnice dla każdego typu figury

Kobiety często słyszą, że powinny ubierać się zgodnie z ich typem figury. Ale powinno się wiedzieć, że wygląda się dobrze w ubraniach, które dają poczucie komfortu, niezależnie od tego, czy są stworzone dokładnie dla konkretnego typu figury czy nie. Jednak pewne rodzaje ubrań wyglądają lepiej na niektórych typach figury niż na innych. Wybór spódniczki dobranej idealnie do kształtu ciała może być trudny. Oto kilka wskazówek, które mogą ułatwić wybór.

Gruszka

Kobiety o figurze gruszki mają wąskie ramiona i szersze biodra. Ten typ figury wygląda świetnie w spódniczkach plisowanych, ponieważ idealnie spływają na biodra. Dobrze maskują wystający brzuszek, ale należy pamiętać, aby wybrać spódnice z mniejszym pasem, ponieważ duży może zwrócić uwagę na brzuch.

Jabłko

Figura o kształcie jabłka charakteryzuje się szczupłymi nogami, wąskimi biodrami i obfitszymi kształtami w okolicy brzucha i biustu. Spódniczki z wysokim stanem doskonale prezentują się na tym typie ciała. Są stworzone, by podkreślać długie, smukłe nogi, a jeśli ma się wystający brzuszek, te spódnice świetnie go ukryją.

Prostokąt

Jeśli ramiona, brzuch i biodra są mniej więcej tej samej wielkości, jest to figura o kształcie prostokąta. Spódnice maxi świetnie wyglądają na tym typie ciała. Ale można także nosić mini spódniczki i podkreślać swoje szczupłe nogi.

Klepsydra

Jeśli górna część ciała jest proporcjonalna do dolnej, a talia jest wąska, jest to figura o kształcie klepsydry. Spódnice ołówkowe są wprost stworzone dla tego typu ciała. Podkreślają kształty i świetnie wyglądają na przyjęcia, a także na dzień.

Felicia