Seksowna czerwona sukienka – stylizacje

Seksowna czerwona sukienka to coś, co świadoma siebie kobieta zakłada, by poczuć się pewnie, by przyciągnąć uwagę swojego mężczyzny. Może być to ubiór na specjalną okazję (np. walentynki), ale wcale nie musi – założyć czerwoną sukienkę można na randkę w środku tygodnia. Z czym łączyć czerwoną sukienkę, jakie dodatki wybrać?

Pogoda

Najważniejszym czynnikiem przy doborze stylizacji jest, rzecz jasna, pogoda. Jeśli temperatura jest niska, do seksownej, czerwonej sukienki dobrze wyglądać będzie płaszczyk w stonowanym kolorze – beżowy, czarny bądź brązowy. Kurtka sportowa lub przeciwdeszczowa nie będzie dobrze wyglądała do takiego ubioru, nie podkreśli jego seksownego charakteru i zabije pewność siebie.

Buty i torebka

Stylizacja czerwona, od stóp do głów, z czerwonymi szpilkami i czerwoną torebką, z pewnością przyciągnie uwagę. Dopasować można też usta, malując je na ten sam kolor. Makijaż oka powinien wtedy być delikatniejszy, np. sam tusz do rzęs, by uniknąć przesady.

Klasyka również nie będzie złym pomysłem – czarne szpilki z czarną torebką pasują do wszystkiego! Podobnie jest z dodatkami w kolorze nude, które nie przytłoczą naszej kreacji – to najlepszy wybór. Złym pomysłem będą jednak szpilki w kolorze kompletnie kontrastującym z czerwienią np. niebieskie. Odciągną one uwagę od kreacji! Żółty, pomarańczowy i zielony również będą wyglądały, w tym zestawieniu, słabo – chyba, że chodzi o bardziej ekstrawagancki efekt, zabawę z modą. Najlepiej zobaczyć, jak wygląda stylizacja na spokojnie, w lustrze.

Felicia