Najlepsze płaszcze zimowe na ten sezon

Nadejście nowego sezonu zawsze wymaga przeglądu swojej szafy i zdecydowania, które elementy garderoby warto wymienić. Z całą pewnością dotyczy to także płaszczy. Co sezon pojawiają się nowe trendy (zobacz trendy płaszczy damskich z Dstreet – https://dstreet.pl/pol_m_Odziez-Damska_Okrycia-wierzchnie_Plaszcze-951.html), których warto przestrzegać, jeśli chce się nadążyć za modą!

Na jaki płaszcz damski zimowy warto się zdecydować przed nadejściem zimy?

damski płaszcz czarnyNa pewno warto sprawdzić kilka kwestii. Po pierwsze idealny płaszcz zimowy powinien być ciepły. To dlatego warto wybierać te, które posiadają dodatkową podszewkę lub posiadają duży procent wełny w swoim składzie. Idąc tym tropem, warto pamiętać, że im więcej wełny w płaszczu, tym będzie on cieplejszy. Oczywiście idealnie byłoby kupić płaszcz, który w całości jest z niej wykonany, ale warto też niestety pamiętać o tym, że płaszcze zimowe damskie w całości wykonane z wełny potrafią sporo kosztować i nie jest to wydatek na każdą kieszeń! Wybierając więc płaszcze damskie zimowe, warto czytać ich skład surowcowy.

Jaki fason płaszcza zimowego wybrać?

Kolejną kwestią, która powinna przyciągnąć wzrok to fason takiego płaszcza. Bardzo modne są te lekko oversize, które sprawiają wrażenie nieco za dużych lub założonych od niechcenia. Na pewno taki płaszcz sprawdzi się szczególnie w warunkach miejskich, kiedy to łączony będzie po prostu z dopasowanymi jeansami oraz botkami na słupku lub super modnymi trampkami. Oczywiście w modzie pozostają także płaszcze do kostek, ale niestety nie każda kobieta może sobie pozwolić na taką długość. Zdecydowanie lepiej będzie on prezentował się u pań ponad przeciętnego wzrostu.

Felicia