Kiedy sukienka z dłuższym tyłem się sprawdzi?

Sukienki z dłuższym tyłem czy rozszerzające się ku dołowi mogą być dopasowane do bardzo różnych typów figury oraz okazji. Natomiast przy wybieraniu takich modeli sukienek warto znać zasady ich dobierania do konkretnego typu urody.

Typ urody a sukienka


Przy poszczególnych typach urody trzeba brać pod uwagę, że nie każdy fason sukienki będzie w stanie się sprawdzić. W tym względzie elegancka sukienka z dłuższym tyłem https://lacoco.pl/sukienki/97-elegancka-brzoskwiniowa-sukienka-z-dluzszym-tylem-lacosta-33-1.html to rozwiązanie dla kobiet, które mogą pochwalić się ładnie prezentującymi się nogami. Natomiast trapezowy fason jest w stanie ukryć wiele mankamentów urody, gdy zostanie dopasowany do urody. Warto brać pod uwagę, że:

  • przy szczupłej sylwetce idealnie sprawdzi się wersja mini
  • puszyste kobiety powinny decydować się na rozmiary maxi
  • sukienka o kroju typu A sprawdzi się w przypadku kobiet w ciąży.

Kolorystyka sukienek


Nie bez znaczenia jest decydowanie się na odpowiednia kolorystykę sukienek. Gdy elegancka sukienka z dłuższym tyłem jest wybierana na specjalne okazje wówczas warto postawić na eleganckie kolory. Do takich można zaliczyć choćby kobalt czy czerń. Natomiast przy mniej formalnych stylizacjach można zdecydować się na sukienki w bardziej ekstrawaganckich kolorach. Pozwala to stworzyć wyjątkowo prezentujące się codzienne stylizacje. Wybierać można między innymi sukienki, które są przygotowane między innymi przy wykorzystaniu najbardziej modnych kolorów w wybranym sezonie.

Felicia