Jaki szlafrok jest najlepszy?

Szlafrok to jeden z najważniejszych elementów garderoby, który może znaleźć zastosowanie w tak różnorodnych miejscach, jak salon odnowy biologicznej, hotel lub domowe zacisze. Jak odnaleźć szlafrok który, spełni wszystkie nasze oczekiwania? 

Najbogatsza oferta 

Współcześnie szlafrok damski może występować w przeróżnych formach. Nabyć możemy między innymi różnorodne szlafroki bieliźniane, szlafroki klasyczne, czy też modele zapinane lub tak zwane kimono. Od czego zacząć poszukiwania?

Wszystkie z tych szlafroków różnią się materiałem swojego wykonania, fasonem oraz kolorystyką. W tego względu najważniejszą rzeczą, jaką należy zrobić przed zakupem jest  zastanowienie się, w jaki sposób będzie on używany. 

Szlafrok do domowego zacisza 

W przypadku użytku domowego najlepiej wybrać szlafrok damski klasyczny lub pociągający szlafrok bieliźniany. Zarówno pierwsze, jak i drugie rozwiązanie posiada szereg określonych atutów. W przypadku szlafroka klasycznego uzyskamy niezrównany komfort użytkowania. 

Natomiast decydując się na szlafrok bieliźniany uzyskamy niezwykle zmysłowy element garderoby, który swoją estetyką będzie cieszyć zarówno właścicielkę, jak i jej partnera. Decydując się na szlafrok damski klasyczny najlepiej wybrać modele z bawełny, polaru lub innego ciepłego materiału. 

Z kolei, jeżeli przede wszystkim interesują na szlafroki bieliźniane to powinniśmy zdecydować się na modele wykonane z cienkich, delikatnych i kuszących materiałów. Idealnie nadającymi się do tego tkaninami będzie między innymi satyna, wiskoza, czy też niezrównany ze względu na swoje właściwości jedwab.

Felicia