Jak nosić czółenka na wysokim słupku?

Kobieta elegancka musi mieć na nogach szpilki. Czy na pewno? Tak było jeszcze do niedawna lecz dziś można niewygodne szpilki zastąpić komfortowymi butami na słupku. Jak nosić czółenka na wysokim słupku?

Buty na uroczystość weselną


Lato to czas, gdy odbywa się duża ilość uroczystości weselnych. Jeszcze do niedawna każda kobieta z klasą, która chciała wyglądać elegancko i gustownie do kreacji zakładała wysokie szpilki.

Wysokie buty sprawiają, ze noga wydłuża się, a sylwetka wydaje się być smuklejsza i bardziej wiotka. Jednym słowem – kobiety wyglądają elegancko i gustownie.

Czółenka na słupku https://zapato.com.pl/czolenka-damskie-skorzane są idealnymi butami, które mogą zastąpić szpilki. Słupek jest bardzo wygodny. Buty są stabilne i mimo wyższego obcasa nadal są bardzo wygodne. W czółenkach na słupku można przetańczyć całą noc.

Biurowy dress code


Czółenka na słupku, który jest wysoki dodadzą eleganckiego wyglądu również stylizacjom do pracy. Dobierając czółenka do ołówkowej spódnicy, do której dopasujemy marynarkę, uzyskamy zestaw, który sprawdzi się w każdym biurze.

Cygaretki czy garnitur również wyglądają bardzo dobrze w komplecie z czółenkami na słupku, który jest wyższy. Są to wszystko stylizacje , które sprawdzą się w formalnych sytuacjach.

Stylizacje, w których uzupełnieniem są czółenka na słupku są bardzo wygodne i jednocześnie kobiece. Ich największą zaletą jest możliwość chodzenia przez długi czas bez odczuwania dużego zmęczenia. Czółenka na wysokim słupku to bardzo kobiecy i elegancki dodatek do stylizacji.

Felicia