Eleganckie i wygodne buty – czy to możliwe?

Obecnie wybór butów jest bardzo duży, szczególnie obuwia damskiego.Wybierając buty zazwyczaj kierujemy się ich ceną, wyglądem, rozmiarem, a dopiero na ostatnim miejscu jest wygoda. Tymczasem warto, aby buty były praktyczne w użytkowaniu. Czy espadryle damskie to dobry wybór?

Espadryle na każdą okazję

Espadryle początkowo były zarezerwowane wyłącznie dla mężczyzn, jednak z biegiem czasu zaczęło pojawiać się coraz więcej butów, które są stylizowane na męskie, jednak są przeznaczone dla kobiet. Obecnie dziewczyny noszą garnitury, espadryle, męskie elementy garderoby na stałe weszły do kobiecych szaf. Nie tylko szpilki będą prezentować się stylowo i elegancko. Espadryle można założyć do eleganckich spodni, a nawet sukienki, prezentują się bardzo efektownie, jednocześnie są wygodne, bo mają płaski obcas. Od kilku sezonów kobiece buty espadryle podbijają serca damskie i nic nie wskazuje na to, aby w następnym roku straciły na popularności. 

Moda na wygodę

Obecnie nie liczy się tylko styl, ale równie ważna jest wygoda, szczególnie, że dzisiejsze kobiety są zapracowane i bardzo aktywne. Wygodne buty,  w których można chodzić na co dzień, ale jednocześnie prezentować się szykownie to dobre rozwiązanie, espadryle damskie w tym względzie są najlepsze. Obecnie można wybierać spośród butów wykonanych ze skóry naturalnej, choć jest także dużo obuwia z eko skóry, która jest równie trwała. Ważne jest to, aby wybrać odpowiedni krój i rozmiar, dzięki temu będzie można nosić espadryle do większości stylizacji.

Felicia