Czółenka damskie

Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach czółenka cieszą się ogromną popularnością. To buty z niskim wycięciem z przodu, które prezentują się na stopie bardzo elegancko oraz gustownie. Przede wszystkim są one chętnie noszone przez kobiety zamożne, które cenią sobie luksusowy wygląd. 

Eleganckie buty 

Podeszwa składa się z kilku warstw skóry – co jest naprawdę ogromną zaletą. Łuk wykonany jest z jedwabiu rypsowego lub z sztucznego jedwabiu, w formie ściągniętej lub płaskiej. Tego typu obuwie jest wykonane w naprawdę bardzo solidny sposób. Czółenka damskie w większości przypadków zawierają obcas, który sprawi, że kobieta zyska kilka centymetrów. Dzięki temu jej noga będzie wyglądała zgrabniej. W Wielkiej Brytanii buty te zyskały ogromną popularnością już kilkadziesiąt lat temu. 

źródło modelu ze zdjęcia: https://arturovicci.pl/czolenka

Buty na imprezę 

Czółenka damskie to idealne buty, które można założyć na ważne uroczystości rodzinne lub imprezę. W połączeniu z sukienką będą prezentować się bowiem naprawdę doskonale. Czółenka są także bardzo wygodne, ponieważ posiadają dość niski obcas. Dzięki temu można w nich przetańczyć całą noc, a stopy z pewnością nie będą boleć. W sklepach obuwniczych można dostrzec, że czółenka są dostępne w wielu wersjach. Popularne są buty z dodatkiem takich elementów, jak na przykład: kryształki oraz ćwieki. Dzięki takim dodatkom but zyska oryginalne cechy i z pewnością będzie się wyróżniał. Modne są teraz czółenka w kolorze czarnym lub w kolorze niebieskim. Takie buty można zestawić z wieloma sukienkami lub dodatkami.

Felicia